Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Kategorie

O firmě

Společnost EISBERG, a.s. vznikla v roce 2004 jako obchodní firma se zaměřením na import a distribuci potravin. Sídlo společnosti je situováno v Hradčanech u Tišnova. Zde firma provozuje distribuční středisko. Jsou zde umístěny mrazírenské a chladírenské skladovací prostory. Zboží je z distribučního střediska převáženo k zákazníkům moderními chladírenskými a mrazírenskými vozy.

 

Zákaznický servis

O zákazníky se stará rozsáhlá siť obchodních zástupců, dále je zákazníkům k dispozici call-centrum. V pravidelných intervalech pro naše zákazníky připravujeme akční nabídky zboží.

 

Technologie a ekologie

Všechny provozy splňují nejpřísnější mezinárodní ekologická měřítka. Bezobslužný provoz je plně automatizovaný. Odpadní teplo vznikající při chodu kompresorůl se využívá k vytápění budov a ohřevu užitkové vody. Přebytek tepla je vypouštěn přes kondenzátory do ovzduší. Celé zařízení má vysokou ekologickou hodnotu.
 

Rozvoz potravin

Suroviny a výrobky jsou z distribučního střediska převáženy k zákazníkům moderními mrazírenskými vozy typu Iveco a Mercedes Benz. Vozy jsou vybaveny eutektickým mražením, tato technologie zaručuje dodržení předepsaných teplot po celou dobu distribučního procesu.

 

Kontakt

EISBERG, a.s.
Hradčany 1, 666 03 Tišnov, Česká republika

T: +420 549 410 166
F: +420 549 418 339
M: +420 603 182 328
E: objednavky@eisberg.cz

GPS: +49° 19' 35.07", +16° 26' 40.73"

Užitečné odkazy

On-line platba

On-line platba

Odebírání novinek


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
MajorShop

Twitter G+ Facebook